Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Kałuże - Oferty sprzedaży działek

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka

Kuźniczka,Krzepice(Kałuże + 15 km)

240 000 zł7 745 m² 30,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Katowicach posiada w swojej ofercie nieruchomość niezabudowaną położoną w gminie Krzepice w powiecie kłobuckim w rejonie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Chodakowskiego

Wilkowiecko(Kałuże + 23 km)

89 000 zł1 392 m² 63,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Ludzie od nieruchomości oferują na sprzedaż działkę budowlaną położona w miejscowości Wilkowiecko, gmina Opatów, okolice Kłobucka. Działka budowlana o powierzchni ok 1392m2, cała jej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Opatów

Opatów(Kałuże + 20 km)

140 000 zł4 470 m² 31,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Zapraszam do zakupu działki budowlanej w miejscowości Opatów, gmina Opatów, nieopodal Kłobucka. Działka w drugiej linii zabudowy, według miejscowego planu przeznaczona pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Przystajń

Przystajń(Kałuże + 23 km)

80 000 zł840 m² 95,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 840m , zlokalizowaną w miejscowości Przystajń, gmina Przystajń. Informacje O nieruchomości: budynek znajdujący się na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Opatów

Opatów(Kałuże + 20 km)

150 000 zł4 470 m² 33,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 4470 m , zlokalizowaną w miejscowości Opatów, gmina Opatów. Informacje O nieruchomości: powierzchnia: 4470 m Kształt:.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana

Opatów(Kałuże + 20 km)

155 000 zł4 470 m² 34,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Neo Nieruchomości prezentuje dużą działkę budowlaną w Opatowie! Na sprzedaż działka o powierzchni 4470 m z planem zagospodarowania terenu, idealna pod inwestycję lub dom marzeń.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł7 465 m² 53,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości dymowski. prezentuje ofertę sprzedaży działki budowlanej zlokalizowanej w miejscowości Popów przy ul. Wieluńskiej (nr ewid. 30/16, obręb 0012) Cechy nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Leśna

Waleńczów(Kałuże + 25 km)

99 000 zł1 063 m² 93,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum ma w swojej ofercie do sprzedaży działkę mieszkaniową w miejscowości Waleńczów, w gminie Opatów o powierzchni 1063m2. Możliwość dokupienia.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Przemysłowa

Kuźniczka,Krzepice(Kałuże + 15 km)

65 000 zł9 028 m² 7,20 zł/m²

 

 

 

Kałuże,łódzkie

123 500 zł950 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana Łaziska Dolne Grunt pod zabudowę jednorodzinną wolnostojącą. Opis nieruchomości: - aktualny plan zagospodarowania przestrzennego - Działka jest niezagospodarowana, nieogrodzona -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Kałuże

Kałuże,łódzkie

123 500 zł950 m² 130 zł/m²

 

 

 

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij